Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Real Madrid
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Interi dëshiron ta shesë Ibrahimovicin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Atif

Atif


Numri i postimeve : 60
Points : 2147483647

Reputation : 3
Join date : 17/06/2009
Age : 27
Location : Prishtina

Interi dëshiron ta shesë Ibrahimovicin Empty
MesazhTitulli: Interi dëshiron ta shesë Ibrahimovicin   Interi dëshiron ta shesë Ibrahimovicin I_icon_minitimeMon Jun 22, 2009 5:31 pm

Interi dëshiron ta shesë Ibrahimovicin F.0622170411232_m

Sipas agjentit të Zlatan Ibrahimovic, Interi është duke e detyruar sulmuesin suedez që të largohet nga Giuseppe Meazza.

Të dielën, presidenti i Interit, Massimo Moratti, tha se shanset janë gjysmë për gjysmë për qëndrimin apo largimin e Ibrahimovicit dhe Maiconit, ndërsa mediat kanë spekuluar se drejtori teknik, Marco Branca, ka udhëtuar në Spanjë për të filluar bisedimet me Real Madridin.

“Nuk është e vërtetë që Ibrahimovici ka shprehur dëshirën për t’u larguar. Ai ka thënë se nuk do të qëndrojë gjithmonë tek Interi, por jo që dëshiron të shkojë”.

“Nëse ai vendos të largohet nga Interi, ai do të kishte diskutuar për këtë gjë me presidentin Moratti”.

“Nuk mendoj se Branca ka shkuar në Madrid për Zlatanin. Nëse ka shkuar, do të thotë se unë nuk di asgjë për këtë punë. Ndoshta ka shkuar për Maiconin, por kjo nuk më takon mua. Asnjëherë nuk kam parë një drejtor të shkojë në një vend për ta shitur një lojtar. Thjeshtë, nuk e besoj”.

“Reali duhet të vijë këtu... Nëse Branca ka shkuar në Madrid për ta shitur dikë, ai duhet të shkarkohet nga puna, sepse kjo do të thotë se ai nuk është i aftë për këtë punë”.

“Nëse Interi dëshiron ta shesë Ibran, unë do kujdesem për këtë punë. Gjithçka varet nga Interi, mua më nevojitet vetëm një telefonatë”, ka thënë agjenti i Ibras, Mino Raiola.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://real-madrid-ks.albanianforum.net
 
Interi dëshiron ta shesë Ibrahimovicin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Reali dëshiron Maiconin, jo Ibrahimovicin
» Reali rinis sulmin për Ibrahimoviçin
» Reali nuk është i interesuar për Ibrahimovicin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Real Madrid :: Real Madrid :: Lajmet e portalit-
Kërce tek: