Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Real Madrid
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ronaldo: Pse po largohem nga United

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Atif

Atif


Numri i postimeve : 60
Points : 2147483647

Reputation : 3
Join date : 17/06/2009
Age : 27
Location : Prishtina

Ronaldo: Pse po largohem nga United Empty
MesazhTitulli: Ronaldo: Pse po largohem nga United   Ronaldo: Pse po largohem nga United I_icon_minitimeSun Jun 21, 2009 10:18 am

Ronaldo: Pse po largohem nga United F.0621093842728_m

Në një intervistë për "News Of The World", superylli portugez Cristiano Ronaldo ka treguar arsyet pse po largohet nga Manchester United duke thënë se ai e ka menduar këtë transferim qe një kohë të gjatë.

“Pasi e fituam Ligën e Kampionëve, fillova të mendoj se nuk më ka mbetur asgjë tjetër për të arritur me Manchesterin”.

“E kuptova se kur arrin gjithçka, është koha për të kërkuar një sfidë të re. Unë qëndrova edhe një vit dhe u kënaqa, mirëpo ëndrra ime ishte të luaj për Real Madridin”.

“Nuk jam transferuar për para. Ajo që unë dëshiroj është të jem lojtari më i mirë në botë, dhe për ta bërë këtë më duhet shumë punë, por ky është qëllimi im. Prandaj është shumë e qartë: nëse bëhesh lojtari më i mirë i Real Madridit, atëherë do të jesh lojtari më i mirë në histori”, ka shpjeguar Ronaldo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://real-madrid-ks.albanianforum.net
 
Ronaldo: Pse po largohem nga United
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» United kthehet kah Huntelaar?
» Ronaldo: Dua të bëhem lojtari më i mirë në historinë e Realit
» Ronaldo: Unë dhe Kakà, të pandalshëm…
» Ronaldo arrin marrëveshje për detajet e kontratës
» Ronaldo do të marrë 13 milionë euro pagë vjetore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Real Madrid :: Real Madrid :: Lajmet e portalit-
Kërce tek: